Popis produktů

Výpusť odpadní vody P-STEEL

Odtokové jímky P-STEEL jsou základem celého systému Camper WC Wash, proto jsme těmto komponentům věnovali několik let výzkumu a dosáhli vývoje spolehlivého, hygienického a výkonného produktu.
Výrobek je zcela vyroben z oceli AISI 304, což je materiál, který na rozdíl od betonu a skleněných vláken neabsorbuje odpadní vody, je odolný proti kyselinám, nevadí mu mráz a nerozkládá se.
Jímky mohou být také použity v autobusové dopravě bez poškození a deformace.
Každá jímka je vybavena sifonem a tím je zaručeno omezení zápachu.

Systém může být opatřen systémem ICE pro použití v nízkých teplotách a tím je také vhodný pro použití v horských oblastech. Skládá se z topného kabelu, který udržuje minimální teplotu účinnosti, aby se zabránilo tvorbě ledu a prasknutí potrubí.

Odpadní šachty jsou také k dispozici i bez samočisticího systému (bez trysek), což představuje ruční čištění vypouštěcí plochy.

Sloupky na pitnou vodu, šedou vodu a chemické WC S-STEEL

Sloupky S-STEEL jsou nezbytné pro provoz šachet P-STEEL, mohou být jednoduché nebo integrované podle toho, zda plní pouze funkci výpusti šedé vody nebo plní další funkce například jímku chem WC.
Spouštění systému: mechanické manuální nebo pomocí tlačítka; automaticky pomocí fotobuňky nebo na mince .
Sloupky mohou být také vybaveny systémem ICE pro možnost použití při nízkých teplotách.

Odpadní sloupek pro chemické WC V-STEEL

Septiky V-STEEL se vyznačují pozoruhodnou ergonomií. Výrobek byl navržen tak, aby se zabránilo kontaktu s potenciálně znečištěným povrchem (sloupek je ovládán pomocí pedálu , knoflíku nebo fotobuňky ) a aby se zabránilo úniku jakékoliv odpadní vody, při vyprázdnění boxu.

Vstup byl speciálně navržen tak, aby zabránil vniknutí cizích těles, což je základní podmínka pro nepřetržité používání se sníženou údržbou.

Stojan má kohoutek pro vypláchnutí kazety a vnitřní obvodovou izolaci. Na přání je možné sloupky vybavit topným systémem ICE.

Tyto sloupky lze také instalovat odděleně od výpustí špinavé vody, což je ideální pro kempy s velkým pohybem turistů.

Sloupek na vodu A-STEEL

Vodovodní sloupky A-STEEL se vyznačují snadnou obsluhou a mohou být vybaveny protimrazovými dvířky, jejich použití je vždy hygienické díky použitým velmi kvalitním materiálům.

Sloupky mohou být vybaveny topným systémem ICE, který zaručuje maximální funkčnost i při nízkých teplotách.

Sloupky elektrické E-STEEL

Sloupky pro dodávku elektrické energie E-STEEL jsou ideálním doplňkem pro parkovací místo nebo kemp s možností dobíjení obytných vozů (karavanů).

Multifunkční sloupek

L 700 - je inovativní produkt určený hlavně do kempů nejvyšší kvality. Díky své modularitě a konfigurovatelnosti je ideálním produktem pro všechny potřeby v kempu na parcele, bez nutnosti přejíždění na servis v areálu.
Katalog ke stažení v Anglickém jazyce zde: