SKIING-PARKING-CAMPING

Vítejte, nadšenci karavaningu a lyžování. Na této stránce naleznete místa pro "stání s lyžováním" obytných vozů a karavanů poblíž sjezdových tratí. 

Willkommen, Caravaning und Skifahrer. Auf dieser Seite finden Sie Orte zum "Skifahren" von Wohnmobilen und Wohnwagen in der Nähe der Abfahrten 

Benvenuti, appassionati di caravan e sci. In questa pagina trovi le località per lo "sci" di camper e roulotte in prossimità delle piste da discesa. 
Spolupráce s e-shopem levné lyže přináší slevy pro karavanisty 15% ze základní ceny nebo 3% z akční ceny nejen na zimní sortiment ale také na další sortiment kola, stany, čluny, outdoor...  https://www.levnelyze.cz/více o podmínkách zde:  https://www.levnelyze.cz/stranky/spc-prostellplatz.htm. Promo kód: SPC15


Karavanisté vítáni

na odkazech níže vám představíme místa, kde jsou karavanisté vítáni. Provozovatelé ski areálů připravili vyhrazené parkoviště pro obytné vozy (karavany) na některých místech i s možností připojení do elektrické sítě. Také zde najdete kempy a stellplatzy. Prosím respektujte podmínky provozovatelů a udržujte čistotu, děkujeme. (kliknutím na foto budete přesměrováni na webové stránky provozovatele.)